DOMOVNÍ VENTILÁTORY

IDEA-O IDEA ECO domovní ventilátor SOLO
ARES PLAY classic domovní ventilátor PLAY satin domovní ventilátor PLAY modern domovní ventilátor
PRIMO base PRIMO IPX5 RIMERA POLO 4,5,6
STYL NV VISCONTI CHROM VISCONTI SATIN
VISCONTI aqua_terra_soll XP color POLO 6 OK IRIS
ENTER EURO POLO 1 2  

 

proužek

IDEAIDEA

Nově připravovaný revoluční ventilátor. V tomto výrobku se objeví nové prvky, které dosud nebyly použity v žádném jiném ventilátoru. U tohoto výrobku bude mít zákazník možnost si sám zvolit design čelní mřížky a tím docílit perfektní harmonii ve své koupelně nebo toaletě. K výrobku bude možné dokoupit kdykoliv jinou čelní mřížku a velmi jednoduše si ji bez pomocí nářadí vyměnit. Dostupný v průměru 100 a 125 mm.


ARES

Nejlevnější domovní ventilátor v naší nabídce vyrobený ze špičkové hmoty ABS (NOVODUR) - UV stabilní. Ventilátor je dostupný v provedení s kuličkovými nebo kluznými ložisky značení HQ. Díky modulárnímu systému jej můžete vybavit zpětnou klapkou, nebo kdykoliv domontovat časový spínač, nastavitelný ve 3 variantách (viz výše).


 • SOLO

  Nový výrobek v naší nabídce. Nejmenší domovní ventilátor na evropském trhu. Kompaktní konstrukce s motorem vybaveným kuličkovými ložisky za SUPER cenu. Kvalita bez kompromisů.


 • PRIMO

  Nejnovější domovní ventilátor s nebo bez automatické žaluzie v krytí IP-X5. Výrobek je vybaven elektronikou, která umožňuje volit otáčky ventilátoru, časovým spínačem nebo hygrostatem. Nejlevněší výrobek v krytí IP-X5 u nás.


 • STYL

  Náš nejprodávanější výrobek. Skvělý design a tichý chod jsou jeho přednosti. Vyzkoušejte jej.


 • POLO

  Ventilátor dodáváme v celé řadě provedení a vybavených různými elektronikami jako je TIMER, HYGROSTAT, PIR spínač atd.. Informujte se na šíři nabídky a ceny.


 • XP

  Nový design v nabídce malých domovních ventilátorů. Výměnné čelní desky Vám umožní přizpůsobit ventilátor Vašemu interiéru koupelny, toalety atd..


 • EURO

  Trubkový ventilátor. Vhodný všude tam, kdy nechcete zasahovat do Vašeho interiéru.

  proužek
 • Upozornění : Abyste si mohli prohlížet PDF dokumenty potřebujete Adobe Reader, zdarma ke stažení níže.

  ADOBE