DOMOVNÍ VENTILÁTORY NÁSTĚNNÉ

IDEA-O IDEA ECO domovní ventilátor SOLO
ARES RICO PLAY satin domovní ventilátor PLAY modern domovní ventilátor
PRIMO base PRIMO IPX5 POLO 4,5,6 POLO 6 OK
STYL NV VISCONTI aqua_terra_soll  
proužek

 

POTRUBNÍ VENTILÁTORY

IDEA base IRIS ENTER EURO

 

proužek

IDEAIDEA

Nově připravovaný revoluční ventilátor. V tomto výrobku se objeví nové prvky, které dosud nebyly použity v žádném jiném ventilátoru. U tohoto výrobku bude mít zákazník možnost si sám zvolit design čelní mřížky a tím docílit perfektní harmonii ve své koupelně nebo toaletě. K výrobku bude možné dokoupit kdykoliv jinou čelní mřížku a velmi jednoduše si ji bez pomocí nářadí vyměnit. Dostupný v průměru 100 a 125 mm.


ARES

Nejlevnější domovní ventilátor v naší nabídce vyrobený ze špičkové hmoty ABS (NOVODUR) - UV stabilní. Ventilátor je dostupný v provedení s kuličkovými nebo kluznými ložisky značení HQ. Díky modulárnímu systému jej můžete vybavit zpětnou klapkou, nebo kdykoliv domontovat časový spínač, nastavitelný ve 3 variantách (viz výše).


 • SOLO

  Nový výrobek v naší nabídce. Nejmenší domovní ventilátor na evropském trhu. Kompaktní konstrukce s motorem vybaveným kuličkovými ložisky za SUPER cenu. Kvalita bez kompromisů.


 • PRIMO

  Nejnovější domovní ventilátor s nebo bez automatické žaluzie v krytí IP-X5. Výrobek je vybaven elektronikou, která umožňuje volit otáčky ventilátoru, časovým spínačem nebo hygrostatem. Nejlevněší výrobek v krytí IP-X5 u nás.


 • STYL

  Náš nejprodávanější výrobek. Skvělý design a tichý chod jsou jeho přednosti. Vyzkoušejte jej.


 • POLO

  Ventilátor dodáváme v celé řadě provedení a vybavených různými elektronikami jako je TIMER, HYGROSTAT, PIR spínač atd.. Informujte se na šíři nabídky a ceny.


 • XP

  Nový design v nabídce malých domovních ventilátorů. Výměnné čelní desky Vám umožní přizpůsobit ventilátor Vašemu interiéru koupelny, toalety atd..


 • EURO

  Trubkový ventilátor. Vhodný všude tam, kdy nechcete zasahovat do Vašeho interiéru.

  proužek
 • Upozornění : Abyste si mohli prohlížet PDF dokumenty potřebujete Adobe Reader, zdarma ke stažení níže.

  ADOBE